O firmie

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu wierzytelności na etapie polubownym, a w przypadku gdy obsługa spraw na tym etapie nie przynosi efektów proponujemy obsługę zleceń na etapie sądowym i egzekucyjnym.

Naszym Klientom proponujemy również inne usługi będące wsparciem dla firm szukających rozwiązań związanych z windykacją lub bliskich tej dziedzinie.

Kadra Dial Tone Sp. z o.o. składa się z osób, których doświadczenie w branży windykacji należności sięga 15 lat. Pracownicy Dial Tone Sp. z o.o. posiadają wysokie kwalifikacje, co gwarantuje najwyższą jakość i terminowość realizacji zleceń.

Oprócz specjalistycznej wiedzy pogłębianej cyklicznymi szkoleniami, nasi pracownicy posiadają również odpowiednie predyspozycje osobowościowe oraz tworzą zgrany, sprawnie współdziałający zespół. Swoją działalność prowadzimy w oparciu o przepisy prawa, standardy branżowe, normy etyczne oraz wewnętrzne procedury.

Celem naszej firmy jest zapewnienie spersonalizowanych usług na wysokim poziomie, co osiągamy kierując się elastycznym podejściem do każdego Klienta.

Z naszymi Klientami współpracujemy na zasadach partnerstwa, wsłuchujemy się w ich potrzeby i sugestie przez co osiągamy optymalne poziomy skuteczności z zachowaniem wysokiej jakości obsługi zleceń.

STREFA DŁUŻNIKA

button2 

STREFA KLIENTA

button2