logo

Potrzebujesz pomocy?

+48 22 270 09 79

Nasze Publikacje

2022-05-01

Informacja o nieopłaconym ubezpieczeniu – co robić? Poradnik.

Otrzymałeś informację o nieopłaconym ubezpieczeniu? Ktoś dzwonił do Ciebie w tej sprawie  z windykacji? Cóż, takie rzeczy się zdarzają. Mamy jednak dobrą wiadomość: możemy Ci pomóc. Jak? Dużo zależy od tego, co wydarzyło się przed tym telefonem. Chcesz poznać szczegóły? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Czytaj więcej
2022-05-01

Popularne przyczyny długów – co warto o nich wiedzieć?

Jak pokazują badania Krajowego Rejestru Długów, wielu Polaków się zadłuża. Choroby, utrata pracy, wypadki… To tylko niektóre sytuacje, które doprowadzają do problemów finansowych. I choć historia każdego z nas jest inna, można wyróżnić kilka najpopularniejszych przyczyn długów, które doprowadzają do tego, że nasze kieszenie świecą pustkami. W tym artykule opisujemy kilka z nich.

Czytaj więcej
2022-05-01

Jak prowadzić budżet domowy?

Planowanie budżetu domowego pomaga umiejętnie zadbać o swoje finanse. Jeśli zauważyłeś, że mnóstwo pieniędzy przecieka Ci przez palce, a wyznaczone cele finansowe osiągasz zbyt wolno, rozwiązanie jakie opisujemy może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu możesz utrzymać swoje wydatki w ryzach, sprawdzić, ile pieniędzy wydajesz każdego miesiąca, a przede wszystkim – w dużym stopniu poprawić stan swojego konta.

Czytaj więcej

Oddzwonimy do Ciebie!

Zostaw numer telefonu, i w krótkim czasie nasz specjalista skontaktuję się z Tobą