logo

Potrzebujesz pomocy?

+48 22 270 09 79

O nas

Jesteśmy firmą, która od wielu lat ułatwia spłatę długów dla różnych branż w tym min. branży ubezpieczeniowej, bankowej oraz telekomunikacyjnej. Rzetelnie przykładamy się do realizowania najbardziej optymalnych ścieżek windykacyjnych. Poprzez dobór najlepszych rozwiązań technologicznych oraz świadomość, że każdy przypadek jest inny tworzymy przyjazny i skuteczny serwis dla naszych Klientów.

##
Zarząd Dialtone

Zarząd spółki

W skład zarządu firmy DialTone wchodzą: Krzysztof Różycki, Bartosz Kolek, Konrad Rosiński oraz Jacek Cuper. Członkowie naszego zespołu są specjalistami m.in. w dziedzinie prawa, ekonomii oraz psychologii, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksowe wsparcie naszym klientom. Ważne jest również to, pomagamy na każdym etapie windykacji.

Zajmujemy czołowe pozycje w wielu rankingach, co jest najlepszym dowodem na skuteczność naszych działań. Działamy na terenie całej Polski. Chętnie doradzamy naszym klientom oraz wyjaśniamy im zawiłe kwestie, a następnie wspólnie poszukujemy najlepszych rozwiązań, idealnie dopasowanych do ich sytuacji finansowej. Skontaktuj się z nami i uwolnij się od swoich problemów!

10+

Ponad 10 lat na rynku. Działamy od 2011 roku.

75%

Obsługujemy 75% rynku ubezpieczeniowego w Polsce.

100%

Zadowolonych klientów.

Kontakt

Opisz nam swój problem, a my przedstawimy Ci rozwiązanie. W tym celu wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista wyśle odpowiedź na podany adres email. Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Zwykle odpowiadamy najpóźniej następnego dnia roboczego.

    Jeżeli chcesz przesłać do nas jakiś dokument możesz go załączyć w tym miejscu:

    Oddzwonimy do Ciebie!

    Zostaw numer telefonu, i w krótkim czasie nasz specjalista skontaktuję się z Tobą